28.10.21

МОЗ завищує кількість хворих на ковід в рази, смертність щонайменше в 20 разів

"Ковідна" статистика МОЗ повністю сфальшована - це злочин здійснений з метою залякування населення та отримання збільшеного фінансування з бюджету.

Як МОЗ фальшує ковідну статистику 

В статті "Світові сенсації, дива та недолугості «ковідної» статистики від МОЗ" показано як МОЗ в десятки разів завищує статистику смертності від ковіду і в рази завищує кількість "захворілих".

В своїй умисне спотвореній статистиці МОЗ показує як "захворілих" тих хто отримав позитивний результат тесту на ковід. Хоча насправді захворілих приблизно вп'ятеро менше.

Відповідно до сфальшованих даних МОЗ, помирають 2,3% тих хто отримав позитивний результат. Хоча це є просто неможливим! Це грубий, цинічний і безсоромний обман! Для порівняння, доведена багатьма дослідженнями летальність захворілих від Дельти — 0,1%.

Варто врахувати що під ці в багато разів завищені показники виділяються величезні кошти державного бюджету, а на їх підставі запроваджуються неадекватні обмежувальні заходи, які завдають величезної шкоди людям і бізнесу. Тому це не просто маніпулювання статистичними даними, а злочин здійснений з метою залякування населення та отримання збільшеного фінансування з бюджету.

Скільки людей хворіє на ковід?


Кількість «захворілих» МОЗ обчислює віднявши від загальної кількості позитивних тестів числа летальних випадків і тих хто «одужав». Звідки ж беруть число тих хто «одужав» після позитивних тестів?

Згідно з нормативними документами МОЗу, людину з позитивним тестом вважають «одужавшою», якщо пройшло 14 днів від отримання позитивного результату тесту.

______________

*Слід врахувати, що чимало громадян мають спрощене та поверхове уявлення про ковід, чим користуються недобросовісні чиновники і нагло підсовують людям спотворену статистику.

**Про те що МОЗ показує людей з позитивними тестами як захворілих, проговорився колишній міністр Степанов: «Уся кількість хворих, яка була виявлена під час тестування експрес-тестами, вся лягла в нашу статистику захворюваності». Тобто не хворі з симптомами, а позитивні тести!